Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA DO SPANIA MORFEUSZ EKSKLUZYWNY

159,00 zł brutto

662

Nowy

Poduszka Morfeusz Ekskluzywny odpowiednio podpiera i zapewnia prawidłową pozycję głowy oraz odcinka szyjnego kręgosłupa w trakcie snu. Poduszka składa się z dwóch warstw pianek, dzięki czemu zapewnia dobrą stabilizację szyi oraz wyjątkowy komfort.

Szczegóły

TABELA ROZMIARÓW

Nieprawidłowe napięcie mięśni lub złe ustawienie kręgów szyjnych bywają negatywnym skutkiem niewłaściwej pozycji w trakcie snu.

Konsekwencją tego mogą być zaburzenia przepływu krwi czy ucisk na rdzeń kręgowy, co odczuwane jest w postaci bólów karku i szyi, zmęczenia, zawrotów głowy oraz drętwienia rąk.

Dlatego bardzo istotne jest dobranie odpowiedniej poduszki, która będzie dostosowana pod względem budowy ciała, potrzeb oraz pozycji, w której śpimy.

Firma REHA FUND wprowadziła linię poduszek MORFEUSZ, które zaspokajają wymogi każdego użytkownika.

Właściwości:

- PRAWIDŁOWE UŁOŻENIE KRĘGOSŁUPA - poduszka Morfeusz Ekskluzywny odpowiednio podpiera i zapewnia prawidłową pozycję głowy oraz odcinka szyjnego kręgosłupa w trakcie snu. Poduszka składa się z dwóch warstw pianek, dzięki, czemu zapewnia dobrą stabilizację szyi oraz wyjątkowy komfort.

- PIANKA TERMOELASTYCZNA ("Z PAMIĘCIĄ") - pianka termoelastyczna pozwala się poduszce doskonale dopasować do ciała użytkownika pod wpływem jego temperatury i ciężaru. Daje poczucie wyjątkowego komfortu, dzięki delikatnej piance, która nie powoduje zbędnego nacisku mogącego doprowadzić do odgnieceń.

 - PIANKA SPRĘŻYSTA - dobrze podpiera odcinek szyjny kręgosłupa. Polecana przez lekarzy w przypadku takich schorzeń jak zwyrodnienia kręgów szyjnych lub dolegliwości wynikających z nieprawidłowej pozycji przyjmowanej w trakcie snu.

- REGULACJA WYSOKOŚCI - wyjmowana dolna część umożliwia indywidualnie dopasować wysokość poduszki do budowy ciała. Dzięki regulacji wysokości można na poduszce spać zarówno na boku jak i na plecach.

 - UNIKALNY PROFIL - zapewnia dopasowanie się poduszki do kształtu ramion i szyi w pozycji bocznej, gwarantuje to ich stabilne podparcie.                                                             -

- POSZEWKA ZE 100% BAWEŁNY - miękka poszewka z zamkiem błyskawicznym została wykonana z wysokiej klasy dzianiny bawełnianej. Bawełna jest naturalnym włóknem odznaczającym się idealną przepuszczalnością powietrza, delikatnością, doskonałym wchłanianiem oraz odprowadzaniem wilgoci z ciała. Takie właściwości zapewniają skórze doskonałe warunki w trakcie snu.

- ODDYCHAJĄCA - wykonanie poduszki technologią cięcia pianki, pozwala zachować otwarto-komórkową strukturę oraz bardzo dobrą przepuszczalność powietrza.

Materiał podszewki: poliester

Materiał poszewki: bawełna

Materiał wkładu: pianka PU (sprężysta + "z pamięcią kształtu")

Wymiary (dł. x szer. x wys.): 46 x 30 x 13/10 cm

W zestawie znajduje się dodatkowa poszewka (100% naturalna)

Przeznaczona dla osób:

- śpiących na boku

- ceniących profilaktykę zdrowego snu

- potrzebujących dobrego wsparcia szyi, przy jednoczesnym zmniejszeniu nacisku na ciało

- mających takie dolegliwości jak: napięcie mięśniowe, bóle kręgosłupa, drętwienie i mrowienie kończyn itp., wynikające z nieprawidłowej pozycji głowy i szyi podczas snu

- dzięki temu, że poduszka doskonale dopasowuje się do kształtu głowy ceniona jest przez osoby wymagające wysokiego komfortu podczas snu

Napisz opinię

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA DO SPANIA MORFEUSZ EKSKLUZYWNY

PODUSZKA ORTOPEDYCZNA DO SPANIA MORFEUSZ EKSKLUZYWNY

Poduszka Morfeusz Ekskluzywny odpowiednio podpiera i zapewnia prawidłową pozycję głowy oraz odcinka szyjnego kręgosłupa w trakcie snu. Poduszka składa się z dwóch warstw pianek, dzięki czemu zapewnia dobrą stabilizację szyi oraz wyjątkowy komfort.

30 innych produktów w tej samej kategorii: