Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

Sprawne stopy, sprawny organizm

Dodane przez
Stopy są podstawą naszego ciała, a ich sprawność wpływa na kondycję całego organizmu, dlatego zwróćmy szczególną uwagę i dbajmy o nie.

Zdrowy sen

Dodane przez
Zdrowy sen jest niezbędny do tego by nasz organizm funkcjonował prawidłowo. Sen zajmuje prawie 1/3 naszego życia także bardzo ważny jest komfort naszego snu, czyli jak i na czym śpimy. Dlatego istotnym elementem jest odpowiednio dobrana poduszka, która zapewni prawidłowe ułożenie kręgosłupa, złagodzi bóle pleców podczas snu dzięki czemu będziemy wstawać wypoczęci i zachowamy na dłużej dobre zdrowie.

Dbaj o swój kręgosłup

Dodane przez
Mięśnie przykręgosłupowe, pośladkowe i mięśnie brzucha to nasz naturalny gorset mięśniowy stabilizujący kręgosłup. W wyniku zmian przeciążeniowych, zwyrodnieniowych, przebytych urazów lub operacji mięśnie ulegają osłabieniu, przez co tracą swoją funkcję. Wówczas nasz kręgosłup nie ma odpowiedniej ochrony ani pomocy by się „prosto” trzymać.