Informujemy, iż nasz sklep internetowy wykorzystuje technologię plików cookies a jednocześnie nie zbiera w sposób automatyczny żadnych informacji, z wyjątkiem informacji zawartych w tych plikach (tzw. „ciasteczkach”).

W trosce o zdrowie i sprawność

Dodane przez
Ułatwiają życie – tak najprościej można powiedzieć o artykułach ortopedyczno-rehabilitacyjnych. Choć z reguły przeznaczone są one do wspomagania niepełnosprawności osób chorych, to są także często stosowane profilaktycznie, w celu zapobiegania wadom postawy.

Dwie (Med)active-ne Panie - trochę o Nas

Dodane przez
Przedstawiamy Państwu rozmowę z Nami, która ukazała się na łamach bezpłatnego magazynu o tematyce zdrowia i urody Zdrowy Białystok nr 1(37)/2018

Realizacja zleceń NFZ

Dodane przez
Często otrzymujemy od Was pytania jak to jest z tą refundacją NFZ? Co można, a czego nie można kupić na zlecenie NFZ drogą wysyłkową? W związku z tym, że prowadzimy sklep stacjonarny oraz internetowy wyjaśniamy jak można zrealizować zlecenie na wyroby medyczne.

Sprawne stopy, sprawny organizm

Dodane przez
Stopy są podstawą naszego ciała, a ich sprawność wpływa na kondycję całego organizmu, dlatego zwróćmy szczególną uwagę i dbajmy o nie.

Zdrowy sen

Dodane przez
Zdrowy sen jest niezbędny do tego by nasz organizm funkcjonował prawidłowo. Sen zajmuje prawie 1/3 naszego życia także bardzo ważny jest komfort naszego snu, czyli jak i na czym śpimy. Dlatego istotnym elementem jest odpowiednio dobrana poduszka, która zapewni prawidłowe ułożenie kręgosłupa, złagodzi bóle pleców podczas snu dzięki czemu będziemy wstawać wypoczęci i zachowamy na dłużej dobre zdrowie.
Showing 1 to 5 of 6 (1 Pages)